O Stowarzyszeniu

Historia i cele.
Stowarzyszenie Pielęgniarek i Położnych na Rzecz Rozwoju, Promocji i Doskonalenia Zawodowego w Łomży zostało zarejestrowane w KRS z dniem 8.03.2002 r. Posiada osobowość prawną.

Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez: >

• prowadzenie kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych.
  • wspieranie działań wynikających z założeń polityki zdrowotnej i zmian systemowych w ochronie zdrowia.
  • prowadzenie działań edukacyjnych w zakresie profilaktyki chorób i promocji zdrowia.
  • współudział w inicjowaniu i koordynacji działań organów samorządowych na rzecz integracji środowiska.

Do realizacji swoich zadań Stowarzyszenie tworzy fundusz szkoleniowy, na który przeznaczone są środki Stowarzyszenia pochodzące z dotacji, darowizn od osób fizycznych i prawnych, a także pozyskuje do współpracy sponsorów spośród instytucji gospodarczych, społecznych i osób fizycznych.
Stowarzyszenie zapewnia dobrą jakość swojej działalności poprzez zatrudnienie niezbędnej liczby pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych.

Władze stowarzyszenia:
Bożena Tomaszewska – Prezes
Zuzanna Wiszniewska – Skarbnik
Zuzanna Popkowska – Sekretarz
Teresa Kwiecińska – Członek zarządu

Dojazd do nas

Kliknij aby powiększyć

Lipiec 2017
« cze
 12
3456789
10111213141516